puslapyje
puslapyje
 • "Bob ESPONJA" piešimo kilimėlis "Water Magic" - vandeniu piešiamas kilimėlis su kempiniuku. Išmatavimai 50cm x 70cm. Tai daukartinio naudojimo kilimėlis. Reikia įpilti vandens i specialų flomasterį ir galima piešti. Nupiešus po 5 minučių piešinukai išnyksta ir galima spalvinti vėl. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  6,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Maitinimo kėdutė "KETER MULTI DINER 6M - 48M".     skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų;     reguliuojamas kėdutės aukštis;     5 taškų saugos diržai;     reguliuojasi padėkliuko atstumas;     padėkliuką galima nuimti;     viršutinė sėdimoji dalis nusiima ir galima naudoti ant kėdės;     YRA ŽALIOS SPALVOS;     ŽYDROS SPALVOS, yra nedidelė rausva...

  60,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • THE HOME DEPOT įrankių rinkinys berniukams - meistriukams! Rinkinį sudaro : 2 atsuktuvo galvutės; 4 varžtai; 1 lankstomas elektrinis atsuktuvas; gabalėlis medienos. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 2xAA elementai (elementų komplektacijoje nėra).

  8,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis laivas turi visas valdymo funkcijas. Jis gali plaukti pirmyn – į kairę – į dešinę, atgal – į kairę – į dešinę. Valdymo atstumas iki 30 metrų. Naudojami elementai: laivui – 5xAA, valdymo pulteliui – 1x9V (elementų komplektacijoje nėra). Skirta vaikams nuo 6 metų.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • rami muzikėlė ir skraidantys gyvūnėliai ramina ir suteikia džiaugsmą Jūsų kūdikiui; žavingi siuvinėti pliušiniai gyvūnėliai pritraukia vaikučio dėmesį; lengvai tvirtinasi prie lovelės; groja ir juda prisukus mechanizmą; tinka kūdikiams nuo gimimo.

  14,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis varliukas bus puiki dovana Jūsų mažyliui. Ant varliuko nugarytės esantis projektorius skleidžia povandeninės šviesos efektus (spalva žalia). Yra 2 melodijos: pirmoji atkartoja jūros bangų ošimą, antroji rami ir migdanti melodija. Turi labai minimalių pbraižymų.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis vežimėlio rinkinys puikus pagalbininkas mažajai lėlių mylėtojai. Lėlyčių dydis gali būti iki 46 cm. Vežimėlis tiek gulimas, tiek sportinis, reguliuojasi stogelis ir rankena. Yra maitinimo kėdutė. Galimi 6 sustatymo variantai.  Skirta vaikams nuo 3 metų. Yra minimalių pabraižymų.

  50,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai atnaujinta pagal aukščiausius standartus mašina "DIRT SLAMMER". Su "DIRT SLAMMER" Jūs galėsite pasiekti tikrai didelį greitį. Mašina važiuoja pirmyn, atgal ir į šonus. Valdymo pultui naudojama 9V krona, o mašinai reikalingi 4xAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti). Tinka vaikams nuo 6 metų.

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai lietsargis, kuris lietingą dieną apsaugos ne tik nuo lietaus, bet ir leis kiekvienai mergaitei pasidžiaugti ryškiomis spalvomis ir žaismingomis aplikacijomis. Lietsargis nesunkus, rankena patogi, lengvai sulankstomas. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Ilgis - 67 cm, plotis - 84 cm. PIRKDAMI NURODYKITE SPALVĄ.

  5,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!