puslapyje
puslapyje
 • rami muzikėlė ir skraidantys gyvūnėliai ramina ir suteikia džiaugsmą Jūsų kūdikiui; žavingi siuvinėti pliušiniai gyvūnėliai pritraukia vaikučio dėmesį; lengvai tvirtinasi prie lovelės; groja ir juda prisukus mechanizmą; tinka kūdikiams nuo gimimo.

  14,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis vežimėlio rinkinys puikus pagalbininkas mažajai lėlių mylėtojai. Lėlyčių dydis gali būti iki 46 cm. Vežimėlis tiek gulimas, tiek sportinis, reguliuojasi stogelis ir rankena. Yra maitinimo kėdutė. Galimi 6 sustatymo variantai.  Skirta vaikams nuo 3 metų. Yra minimalių pabraižymų.

  50,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai atnaujinta pagal aukščiausius standartus mašina "DIRT SLAMMER". Su "DIRT SLAMMER" Jūs galėsite pasiekti tikrai didelį greitį. Mašina važiuoja pirmyn, atgal ir į šonus. Valdymo pultui naudojama 9V krona, o mašinai reikalingi 4xAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti). Tinka vaikams nuo 6 metų.

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai skėtis, kuris lietingą dieną apsaugos ne tik nuo lietaus, bet ir leis kiekvienai mergaitei pasidžiaugti ryškiomis spalvomis ir žaismingomis aplikacijomis. Lietsargis nesunkus, rankena patogi, lengvai sulankstomas. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Ilgis - 67 cm, plotis - 84 cm. Likę tik su stambiais paveiksliukais.

  5,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "YOU AND ME" firmos lėlių priežiūros rinkinys (gėlėtas rožinis) kiekvienai mergaitei leis pajausti kiekvienos besirūpinančios mamos vaidmenį. Šį rinkinį sudaro: gulimas vežimas su lopšiu (ilgis 50 cm), rankenos aukštis 65 cm; pirkinių krepšys; dvi nešioklės (ilgis 37 cm); lėlės lovelė (ilgis 50cm); Vežimas lengvai sulankstomas, neužimantis daug vietos....

  55,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Vienvietis, triratis, kokybiškas ir saugus elektromobilis - puiki dovana mažajam vairuotojui. Yra 6V pakraunamas akumuliatorius (krauti 5-6 val.) ir įkroviklis. Judėjimo kryptys: į priekį, į šonus. Rožinės spalvos. Tinka vaikučiams nuo 1 iki 2 metų.

  38,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis supamas akliukas skirtas vaikams nuo 12 iki 36 mėn. Paspaudus arkliuko dešinę ausyje pasigirsta smagi muzikėlė. Naudojami 2xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Elektrinis kūdikių buteliukų ir kūdikių maistelio šildytuvas yra tikras tėvelių pagalbininkas.Šildytuvo savybės: sušildo maistelį per 6 minutes, vieno paspaudimo funkcija, automatinis išsijungimas, tinka įvairaus dydžio buteliukams.

  8,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Elektrinis garų sterilizatorius per 11 minučių sterilizuos Jūsų kūdikio buteliukus ir kitus priedus, kurie išliks sterilūs iki 3 val.

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!