puslapyje
puslapyje
 • "Universe of Imagination" medinių žaislų rinkinys padės Jūsų mažyliui pažinti spalvas bei formas. Rinkinį sudaro: žirafa su ratukais, ant kurios yra spyralė su suvertais karoliukais, kubas su formelėmis ir piramidė. Visi šie mediniai ryškiaspaviai žaisliukai padės ankstyvajam Jūsų vaiko vystymuisi. Žaislas skirtas vaikams nuo 12 mėnesių iki 2 metų.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Skraidantys meškiukai, projektinės šviesos ant lubų ir migdančios švelnios melodijos nuteiks Jūsų kūdikėlį saldžiam miegui. yra ramios melodijos, "baltasis triukšmas" ir gamtos garsai; skraidantys meškiukai ir projektoriaus švieselės padės treniruoti vaikučio akeles; Įrenginiui naudojami 4xAA ir 2xAAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti).

  30,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Maitinimo kėdutė "KETER MULTI DINER 6M - 48M".     skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų;     reguliuojamas kėdutės aukštis;     5 taškų saugos diržai;     reguliuojasi padėkliuko atstumas;     padėkliuką galima nuimti;     viršutinė sėdimoji dalis nusiima ir galima naudoti ant kėdės     ŽYDROS SPALVOS.

  56,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • rami muzikėlė ir skraidantys gyvūnėliai ramina ir suteikia džiaugsmą Jūsų kūdikiui; žavingi siuvinėti pliušiniai gyvūnėliai pritraukia vaikučio dėmesį; lengvai tvirtinasi prie lovelės; groja ir juda prisukus mechanizmą; tinka kūdikiams nuo gimimo.

  14,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis varliukas bus puiki dovana Jūsų mažyliui. Ant varliuko nugarytės esantis projektorius skleidžia povandeninės šviesos efektus (spalva žalia). Yra 2 melodijos: pirmoji atkartoja jūros bangų ošimą, antroji rami ir migdanti melodija. Turi labai minimalių pbraižymų.

  12,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šios supynės – tai puikus pagalbininkas mamai. yra 3 supimo greičiai; yra laikmačio funkcija; muzikos / gamtos garsų mygtukas; garso reguliavimo mygtukas; vibracijos funkcijos mygtukas; yra 3 taškų saugos diržai; tinka kūdikiams nuo 3 kg iki 9 kg.

  52,00 € Išparduota
  Išparduota
 •  Tai puikios šiuolaikiško dizaino supynės kūdikiams. yra 5 greičio nustatymai, 8 melodijos iš kurių yra 3 gamtos garsai. Taip pat yra garso reguliavimo jungiklis, su kuriuo galėsite pasirinkti Jums norimą garso stiprumą; supimo kėdutės laikmatis su 3 nustatymais: 30,45 ir 60 min. Po nustatyto laiko kėdutė automatiškai išsijungia. yra saugos diržai; lengva...

  58,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Migduko savybės: atvaizduoja žvaigždėtą dangų su 8 žvaigždynais; kombinuoja garsus ir melodijas sudarydamas unikalią lopšinę; maitinimas: ličio akumuliatorius ir pakrovėjas; šis migdukas turi belaidę BLUETOOTH funkciją (melodijos tik per bluetooth ir tik per specialią programėlę).

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis supamas akliukas skirtas vaikams nuo 12 iki 36 mėn. Paspaudus arkliuko dešinę ausyje pasigirsta smagi muzikėlė. Naudojami 2xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!