puslapyje
puslapyje
 • Maitinimo kėdutė "KETER MULTI DINER 6M - 48M".     skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų;     reguliuojamas kėdutės aukštis;     5 taškų saugos diržai;     reguliuojasi padėkliuko atstumas;     padėkliuką galima nuimti;     viršutinė sėdimoji dalis nusiima ir galima naudoti ant kėdės;     YRA ŽALIOS SPALVOS;     ŽYDROS SPALVOS, yra nedidelė rausva...

  60,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • rami muzikėlė ir skraidantys gyvūnėliai ramina ir suteikia džiaugsmą Jūsų kūdikiui; žavingi siuvinėti pliušiniai gyvūnėliai pritraukia vaikučio dėmesį; lengvai tvirtinasi prie lovelės; groja ir juda prisukus mechanizmą; tinka kūdikiams nuo gimimo.

  14,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis varliukas bus puiki dovana Jūsų mažyliui. Ant varliuko nugarytės esantis projektorius skleidžia povandeninės šviesos efektus (spalva žalia). Yra 2 melodijos: pirmoji atkartoja jūros bangų ošimą, antroji rami ir migdanti melodija. Turi labai minimalių pbraižymų.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 •  Tai puikios šiuolaikiško dizaino supynės kūdikiams. yra 5 greičio nustatymai, 8 melodijos iš kurių yra 3 gamtos garsai. Taip pat yra garso reguliavimo jungiklis, su kuriuo galėsite pasirinkti Jums norimą garso stiprumą; supimo kėdutės laikmatis su 3 nustatymais: 30,45 ir 60 min. Po nustatyto laiko kėdutė automatiškai išsijungia. yra saugos diržai; lengva...

  58,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Migduko savybės: atvaizduoja žvaigždėtą dangų su 8 žvaigždynais; kombinuoja garsus ir melodijas sudarydamas unikalią lopšinę; maitinimas: ličio akumuliatorius ir pakrovėjas; šis migdukas turi belaidę BLUETOOTH funkciją (melodijos tik per bluetooth ir tik per specialią programėlę).

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis supamas akliukas skirtas vaikams nuo 12 iki 36 mėn. Paspaudus arkliuko dešinę ausyje pasigirsta smagi muzikėlė. Naudojami 2xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Lengvai montuojami metaliniai kūdikių apsaugos varteliai, kurių nereikia gręžti į sieną ar kitą paviršių. Saugus užraktas nuo vaikų – lengvai atidaromas suaugusiems. Vartelių plotį galima reguliuoti nuo 73 cm iki 81 cm be pratęsimų.

  19,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Elektrinis kūdikių buteliukų ir kūdikių maistelio šildytuvas yra tikras tėvelių pagalbininkas.Šildytuvo savybės: sušildo maistelį per 6 minutes, vieno paspaudimo funkcija, automatinis išsijungimas, tinka įvairaus dydžio buteliukams.

  8,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Elektrinis garų sterilizatorius per 11 minučių sterilizuos Jūsų kūdikio buteliukus ir kitus priedus, kurie išliks sterilūs iki 3 val.

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!