• Šis draugiškas drambliukas pradžiugins Jūsų mažylį trasa kamuoliukų ridenimui, muzikiniais apdovanojimais ir stebinančiu finišu. Įmetus kamuoliuką aktivuojasi smagūs garsai, kas sužadina vaiko smalsumą ir norą tyrinėti; Yra ritinėlis su besikeičiančiu paveikslėliu; Tvirtas korpusas; Ugdo: lyksvarą ir koordinaciją, motorinius įgūdžius, jutimus.

  23,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Su šiuo įspūdingu rinkiniu galėsite susikurti savo miestą su policijos stotimi, gaisrine ir gaisrinės mašina, su daug takelių ir įvairiausių priedų. Komplekte yra gaisrinė mašina ir policijos mašina, kuri groja 3 dainas ir 6 melodijas ir daugybė policijos garsų efektų. Yra 18 interaktyvių taškų, kuriuose išgirsite linksmų garsų. Lavinama motorika ir...

  50,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puiki lavinamoji priemonė mažiesiems; Rinkinį sudaro pianinas, skleidžiantis įvairius instrumentų garsus ir formelių rūšiuoklė; Skirta vaikams nuo 12 mėn. Reikalingi 4 X AA elementai.

  21,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis kūdikių žaidimų centras „Baby Activity Centre 4in1“ gali tapti Jūsų mažylio pirmuoju treniruokliu, su kuriuo jis gali būti aktyvus tiek gulėdamas lovelėje, tiek žaisdamas ant grindų, tiek išmokus Jūsų mažyliui sėdėti. Su šiuo žaidimų centru Jūsų kūdikis galės pramogauti valandų valandas.

  29,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
Product successfully added to the product comparison!