• Skraidantys meškiukai, projektinės šviesos ant lubų ir migdančios švelnios melodijos nuteiks Jūsų kūdikėlį saldžiam miegui. yra ramios melodijos, "baltasis triukšmas" ir gamtos garsai; skraidantys meškiukai ir projektoriaus švieselės padės treniruoti vaikučio akeles; Įrenginiui naudojami 4xAA ir 2xAAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti).

  30,00 € Išparduota
  Išparduota
 • „Bruin“ firmos kūdikio žaidimo kilimėlis „Melodies & Mobile Activity Gym“ padės atsipūsti Jums ir užims Jūsų mažyli aktyvia veikla. Komplektacijoje yra besisukanti 4 žaisliukų karuselė ir kilimėlis su minkštomis šoninėmis apsaugėlėmis.

  25,00 € Išparduota
  Išparduota
 • tai žaidimų kilimėlis ir žaidimų lizdelis viename; žaidimų kilimėlio matmenys: 135x135 cm; žaidimų lizdelio matmenys: 96x96 cm; idealiai tinka maniežams ir lovelėms; viršutinė medžiaga: 100% medvilnė, vidinė medžiaga: 100% poliesteris; tinka kūdikiams iki 6-8 mėn.

  20,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Šis kūdikių žaidimų centras „Baby Activity Centre 4in1“ gali tapti Jūsų mažylio pirmuoju treniruokliu, su kuriuo jis gali būti aktyvus tiek gulėdamas lovelėje, tiek žaisdamas ant grindų, tiek išmokus Jūsų mažyliui sėdėti. Su šiuo žaidimų centru Jūsų kūdikis galės pramogauti valandų valandas.

  29,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
Product successfully added to the product comparison!