puslapyje
puslapyje
 • Paspaudus ūkininko galvytę traktorius važiuoja apie 1 metrą ir skamba muzikėlė; paspaudus traktoriaus panelės mygtuką pasigirsta garsinis signalas ir užsidega švieselės; paspaudus gyvūnėlius pasigirsta jų skleidžiami garsai; skirtas vaikams nuo 12 mėnesių; reikalingi 3 X AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • 50 dainelių, melodijų ir frazių (anglų kalba); muzikėlės ir dainelės skamba vaikučiui važiuojant; interaktyvus prietaisų skydelis; 3 mokymosi lygiai; supažindina su raidėmis ir skaičiais, formomis, spalvomis, priešingybėmis; tinka 12-36 mėnesių vaikams; reikalingi 2 X AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  20,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Šis draugiškas drambliukas pradžiugins Jūsų mažylį trasa kamuoliukų ridenimui, muzikiniais apdovanojimais ir stebinančiu finišu. Įmetus kamuoliuką aktivuojasi smagūs garsai, kas sužadina vaiko smalsumą ir norą tyrinėti; Yra ritinėlis su besikeičiančiu paveikslėliu; Tvirtas korpusas; Ugdo: lyksvarą ir koordinaciją, motorinius įgūdžius, jutimus.

  23,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Su šiuo įspūdingu rinkiniu galėsite susikurti savo miestą su policijos stotimi, gaisrine ir gaisrinės mašina, su daug takelių ir įvairiausių priedų. Komplekte yra gaisrinė mašina ir policijos mašina, kuri groja 3 dainas ir 6 melodijas ir daugybė policijos garsų efektų. Yra 18 interaktyvių taškų, kuriuose išgirsite linksmų garsų. Lavinama motorika ir...

  50,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puiki lavinamoji priemonė mažiesiems; Rinkinį sudaro pianinas, skleidžiantis įvairius instrumentų garsus ir formelių rūšiuoklė; Skirta vaikams nuo 12 mėn. Reikalingi 4 X AA elementai.

  21,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "Universe of Imagination" medinių žaislų rinkinys padės Jūsų mažyliui pažinti spalvas bei formas. Rinkinį sudaro: žirafa su ratukais, ant kurios yra spyralė su suvertais karoliukais, kubas su formelėmis ir piramidė. Visi šie mediniai ryškiaspaviai žaisliukai padės ankstyvajam Jūsų vaiko vystymuisi. Žaislas skirtas vaikams nuo 12 mėnesių iki 2 metų.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • rami muzikėlė ir skraidantys gyvūnėliai ramina ir suteikia džiaugsmą Jūsų kūdikiui; žavingi siuvinėti pliušiniai gyvūnėliai pritraukia vaikučio dėmesį; lengvai tvirtinasi prie lovelės; groja ir juda prisukus mechanizmą; tinka kūdikiams nuo gimimo.

  14,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis varliukas bus puiki dovana Jūsų mažyliui. Ant varliuko nugarytės esantis projektorius skleidžia povandeninės šviesos efektus (spalva žalia). Yra 2 melodijos: pirmoji atkartoja jūros bangų ošimą, antroji rami ir migdanti melodija. Turi labai minimalių pbraižymų.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Migduko savybės: atvaizduoja žvaigždėtą dangų su 8 žvaigždynais; kombinuoja garsus ir melodijas sudarydamas unikalią lopšinę; maitinimas: ličio akumuliatorius ir pakrovėjas; šis migdukas turi belaidę BLUETOOTH funkciją (melodijos tik per bluetooth ir tik per specialią programėlę).

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!