puslapyje
puslapyje
 • “Light+up Keyboard with Stool” tai puikus žaislas Jūsų mažajam muzikantui ar muzikantei. 37 pagrindiniai elektroniniai klavišai bei papildomi mygtukai leidžia išbandyti įvairius muzikos garsus. Nuimamas mikrofonas leidžia atlikinėti solo dainas arba žaisti su draugu. Jūsų mažylio patogumui yra kėdutė.

  38,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Klasikinė, medinė, vaikiška gitara su 6 realaus, derinamo garso stygomis. Jūsų vaikui tai bus ne tik žaislas, bet ir instrumentas skirtas rimtam mokymuisi ar skambinimui. 53cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų.

  8,40 € Išparduota
  Išparduota
 • Su radijo bangomis valdoma mašina „B - Furious“ Jūsų vaikas galės atlikinėti neįtikėtinus triukus. 180 laipsnių pašėlusio veiksmo! Visos funkcijos valdomos nuotoliniu būdu. Atsitrenkusi į neaukštą kliūtį gali apsiversti ir toliau važiuoti apsivertusi aukštyn kojomis. Naudojami 4xAA elementai, 1x9V krona (elementai į komplektaciją neįtraukti). Tinka...

  12,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Nuostabusis radijo bangomis valdomas „Desert Racer " – visada pasiruošęs lėkti! „Desert Racer" savybės: Rinkinyje yra mašina ir nuotolinio valdymo pultelis. Patvari konstrukcija leidžia automobilį naudoti tiek lauke, tiek kambaryje. Važiuoja į priekį, atgal, į kairę, į dešinę. Naudojami 6xAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti). Tinka vaikams nuo...

  15,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Klasikinė, medinė, vaikiška gitara su 6 plastikinėmis garso stygomis. Jūsų vaikui tai bus ne tik žaislas, bet ir instrumentas skirtas mokymuisi. Raudonos spalvos. 53cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų.

  8,40 € Išparduota
  Išparduota
 • Reguliuojamas aukštis: 81 – 124cm. Stovo padas užpildomas vandeniu arba smėliu, pado skersmuo 45 cm. Komplektacijoje yra bokso pirštinės. Rekomenduojame visada naudoti bokso pirštines, kad sumažinti traumų riziką. Tinka vaikams nuo 3 metų.

  23,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Medinės rogutės. Pagaminta Lietuvoje.

  20,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Nei vienas vaikas neužaugo be supynių, todėl mes Jums siūlome įsigyti lietuviškas medines vaikiškas supynes, skirtas vaikams iki 17 kg. Šios supynes Jūsų mažyliui suteiks begales teigiamų emocijų bei juoko. Rekomeduojama kabinti ne aukščiau nei 30 cm nuo žemės. Draudžiama kabinti virš betoninių paviršių bei patalpose.

  15,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Tai spalvinga ir lengva, įprastos palapinės formos, vaikiška palapinė, skirta žaidimams lauke. Užima labai nedaug vietos, todėl galima visur pasiimti ją kartu su savimi. Yra langelis su užuolaidėle ir uždaromas/atidaromas įėjimas. Privalumai: lengvai pastatoma, stabili ir lengva. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

  10,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!