• Nuo šiol galėsite žaisti krepšinį ir lauke kartu su mobiliu krepšinio stovu "Stats". Komplekte yra metalinis stovas, metalinis 18 colių lankas, PE tinklelis, smūgius atlaikanti lenta, bazė su ratukais, kad galėtumėte lengvai perkelti stovą į norimą vietą. Lanko aukštis reguliuojamas: 150-205cm. Tinka vaikams nuo 6 metų.

  80,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 •      Nuimamas mašinėlės dugnas leidžia vaikams patiems spirtis ir važiuoti be pagalbos;      Yra speciali rankena ant korpuso, kuri leidžia tėvams valdyti ar tiesiog stumti šią mašinytę su vaikučiu;      Didelis sėdynės atlošas suteiks patogumą;      Priekiniai ratai sukasi 360 laipsnių kampu;      Svorio riba iki 22kg;      Rekomenduojama vaikams nuo 18...

  45,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Tai skėtis, kuris lietingą dieną apsaugos ne tik nuo lietaus, bet ir leis kiekvienai mergaitei pasidžiaugti ryškiomis spalvomis ir žaismingomis aplikacijomis. Lietsargis nesunkus, rankena patogi, lengvai sulankstomas. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Ilgis - 67 cm, plotis - 84 cm. Likę tik su stambiais paveiksliukais.

  5,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Vienvietis, triratis, kokybiškas ir saugus elektromobilis - puiki dovana mažajam vairuotojui. Yra 6V pakraunamas akumuliatorius (krauti 5-6 val.) ir įkroviklis. Judėjimo kryptys: į priekį, į šonus. Rožinės spalvos. Tinka vaikučiams nuo 1 iki 2 metų.

  38,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Vaikiškas minamas traktorius su priekaba „Farm Country “ – puiki dovana mažajam ūkininkui. yra pedalai, kuriuos nesunku minti; galima važiuoti su priekaba ir be jos; išmatavimai be priekabos: 77x49x41cm; yra mechaninis garso signalas. Yra smulkių įbrėžimų. Tinka vaikams nuo 2 metų.

  60,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Tai spalvinga ir lengva, įprastos palapinės formos, vaikiška palapinė, skirta žaidimams lauke. Užima labai nedaug vietos, todėl galima visur pasiimti ją kartu su savimi. Yra langelis su užuolaidėle ir uždaromas/atidaromas įėjimas. Privalumai: lengvai pastatoma, stabili ir lengva. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

  10,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Nei vienas vaikas neužaugo be supynių, todėl mes Jums siūlome įsigyti lietuviškas medines vaikiškas supynes, skirtas vaikams iki 17 kg. Šios supynes Jūsų mažyliui suteiks begales teigiamų emocijų bei juoko. Rekomeduojama kabinti ne aukščiau nei 30 cm nuo žemės. Draudžiama kabinti virš betoninių paviršių bei patalpose.

  15,00 € Išparduota
  Išparduota
Product successfully added to the product comparison!