puslapyje
puslapyje
 • "Bruin" firmos būgnai puiki dovana mažąjam muzikantui. Rinkinį sudaro: bosinis būgnas, du mažesni būgneliai, lėkštė, kėdutė, bosinio būgno pedalas ir būgnų lazdelės. Didžiojo būgno skersmuo 36cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Yra rožinės ir mėlynos spalvos. Užsakymo metu komentaruose įrašykite spalvą, kurią pasirinkote.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Ar kada nors svajojote apsilankyti tikroje muzikos įrašų studijoje? Jūsų svajonė gali išsipildyti ir tokią studiją galite įsirengti pas save namuose įsigyję šį wii žaidimų rinkinį, kurį sudaro: gitara, autentiškas elektroninių būgnų komplektas ir mikrofonas.Rinkinį sudaro gitara, būgnai, mikrofonas ir žaidimo diskas. BŪTINA TURĖTI WII KONSOLĘ.

  87,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • “Symphonic Grand Piano” tai puikus žaislas Jūsų mažajam muzikos virtuozui. 37 pagrindiniai elektroniniai klavišai bei papildomi mygtukai leidžia išbandyti 8 instrumentinius  garsus,  yra 8 foninės muzikos pasirinkimai ir 15 demo melodijų, yra stabdymo ir įrašymo / atkūrimo funkcijų mygtukai. Mikrofonas leidžia atlikinėti solo dainas arba žaisti su draugu....

  41,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Vaikiškas pianinas su mikrofonu “49 Key Multifunctional Keyboard“ - tai puikus žaislas mažajam muzikantui. 49 pagrindiniai elektroniniai klavišai bei papildomi mygtukai leidžia išbandyti instrumentinius garsus, taip pat iš anksto įrašytus ritmo garsus, fonus ir melodijas. Mikrofonas leidžia atlikinėti solo dainas arba žaisti su draugu. Rekomenduojama...

  20,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • “37 Keys Electronic Keyboard“ pianinas tai puikus žaislas ir mokymosi priemonė mažajam muzikantui. 37 pagrindiniai elektroniniai klavišai bei papildomi mygtukai leidžia išbandyti 8 instrumentinius garsus, 8 ritmus, 22 demonstracines melodijas, 4 būgnų garsus, yra įrašymo, stabdymo, atsukimo galimybė, 2 mokymo groti funkcijos. Reguliuojamas garsas bei...

  18,00 € Išparduota
  Išparduota
 • “Mix Master Keyboard” tai puikus žaislas Jūsų mažajam muzikantui ar muzikantei. 37 pagrindiniai elektroniniai klavišai bei papildomi mygtukai leidžia išbandyti įvairius muzikos garsus. Nuimamas mikrofonas leidžia atlikinėti solo dainas arba žaisti su draugu. Jūsų mažylio patogumui yra kėdutė.

  40,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • “61 Key Stereo Keyboard“ pianinas - tai puikus žaislas ir mokymosi priemonė Jūsų mažajam muzikos virtuozui. 61 pagrindiniai elektroniniai klavišai bei papildomi mygtukai leidžia išbandyti 100 garsų. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Naudojami 6xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti)arba 9V adapteris (komplektacijoje yra). RAUDONOS SPALVOS!

  49,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Klasikinė, medinė, vaikiška gitara su 6 plastikinėmis garso stygomis. Jūsų vaikui tai bus ne tik žaislas, bet ir instrumentas skirtas mokymuisi. Raudonos spalvos. 53cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų.

  8,40 € Išparduota
  Išparduota
 • Klasikinė, medinė, vaikiška gitara su 6 realaus, derinamo garso stygomis. Jūsų vaikui tai bus ne tik žaislas, bet ir instrumentas skirtas rimtam mokymuisi ar skambinimui. 53cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų.

  8,40 € Išparduota
  Išparduota
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!