• 3,7 V pakraunama sraigtasparnio baterija (kraunama iš pultelio); 2,4Ghz dažnis užtikrina valdymo tikslumą; švieselė orientacijai tamsoje; skirtas naudoti patalpose; giroskopinis stabilizatorius - lengvam skraidymui; 30 m diapozonas; skirtas vaikams nuo 8 metų; valdymo pulteliui reikalingi 6 X AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  58,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • 3 kanalų skaitmeninis proporcingas radijo valdymas; gigantiško dydžio malūnsparnis skirtas skraidymams lauke; tikslus kintamo greičio rotorius užtikrina puikią skrydžio kontrolę; įmontuotas giroskopo stabilizatorius leidžia skraidyti lengviau; pasirinkta speciali sparnų forma, kuri užtikrina stabilų ir nuolatinį kėlimą aukštyn; rekomenduojama vaikams nuo...

  100,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis žaislas ypatingas tuo, kad jis gali važiuoti žeme ir skristi ore. Savybės: į pultelį dedama 6xAA elementai (į komplektaciją neįtraukti); važiuoja: pirmyn – į kairę – į dešinę; skrenda: pirmyn – į kairę – į dešinę; maksimalus atstumas nuo pultelio iki mašinos – lėktuvo 60 metrų; skirtas vaikams nuo 8 metų.

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai galingas, infraraudonais spinduliais valdomas, sraigtasparnis kraunamu integruotu 3,7 V akumuliatoriumi. Ypač stabilus, funkcionalus valdymas. Skrenda į priekį, atgal, į kairę ir dešinę, kybo ore. Galimybė reguliuoti kilimo, skrydžio greitį.

  26,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Lengvas valdymas; 2 kanalų valdymo pultelis; Pakraunama 3,7V baterija; Skrenda į priekį, atgal ir į šonus; Šis sraigtasparnis tinka naudoti patalpoje; Sraigtasparnio matmenys: 210mm x 170mm x 100mm.

  14,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Infraraudonųjų spindulių nuotolinis valdymo pultelis; Tvirtas plastikinis korpusas su žibintu; Rotorių sistema; Pakraunama 3,7V LiPo baterija; Šis sraigtasparnis tinka skraidymui patalpose; Sraigtasparnio matmenys: 85mm x 53mm x 22mm. Sraigtasparnis kraunamas iš pultelio: įkrovimo laikas apie 10-15 min, skrydžio laikas apie 5 - 6 min. Krovimas per USB...

  23,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Įrodytas stabilumas giroskupų pagalba; Medžiagos: plastmasė ir metalas; Infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelis; Diapozonas - apie 6 m; Rekomenduojama skraidinti uždarose patalpose.

  23,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • „Revell“ firmos radijo bangomis valdomi malūnsparniai „Buzzard & Wren“ leis pajausti dvigubą skraidymo malonumą tiek viduje, tiek lauke. Komplektą sudaro: Infraraudonaisiais spinduliais valdomas malūnsparnis „Wren“, Radijo bangomis valdomas malūnsparnis „Buzzard“.

  67,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Radijo bangomis valdomas malūnsparnis „FA-005“ yra skirtas pažangiems skraidintojams. Šio malūnsparnio ilgis nuo „nosies“ iki uodegos galo yra apie 36cm. Stabilumą išlaiko priešingomis kryptimis besisukantys sparnai. Skrenda aukštyn, žemyn, į priekį, atgal ir sukasi visomis kryptimis aplink savo ašį. Naudojami 8xAA elementai (elementai į komplektaciją...

  38,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
Product successfully added to the product comparison!