puslapyje
puslapyje
 • Stilingas visureigis mergaitėms, mėgstančioms greitį ! Su šia mašina lektynėse būsi pirma !

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Joie supynės kūdikiams iki 9kg. 2 supimo padėtys, priekiu ir šonu; vibro funkcija; melodijos ir gamtos garsai; švieselė; supimo greičio funkcija; saugos diržai; 3 nugarėlės padėtys AC adapteris.

  80,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Fast Lane radijo bangomis valdoma mašina - džipas Jeen Wrangler Rubicon. 40 MHz Lengvai valdomas, manevringas džipas patiks kiekvienam greitį mėgstančiam berniukui ! Džipas važiuoja visomis kryptymis, reikalingi 5 x AA elementai, 1 x 9V krona ( elementai į komlektaciją neįtraukti).

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Fast Lane trasa Speedy racer - 2  lenktyniniai automobiliukai ir 2 pulteliai. Galima lenktyniauti ir žaisti dviese. Sustatytos trasos dydis 47 x 97cm. Pulteliai veikia iš elementų, reikalingi 3 x C elementai ( elementai į komplektaciją neįtraukti).

  7,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Labai daili ir simpatiška ilgaplaukė lėlytė, kurią galite vadinti Portia . Lėlytė mirksi, galima pinti jos labai ilgus plaukučius. Lėlytė 46cm. Rinkinį sudaro: Lėlytė; 1 suknelė; 1 apatinės kelnaitės; 1 dirželis; 1 pora batelių; 2 plaukų sruogos; 1 šukos; 2 segtukai.  

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Linksmas ir smagus pliušinis šuniukas. Glostyk, žaisk ir būsi pats geriausias jo draugas :)

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Pasiruošk nuotykiams ir didelio greičio lenktynėms !!! Išbandyk ką gali tavo mašinėlė, išvenk avarijų. Įspūdinga trasa su 3 kilpomis, 3 susidūrimo zonomis, 3 paleidimo zonomis. Rinkinyje yra 1 mašinėlė. Galima prijungti prie kitų Hotweels komplektų. Skirta vaikams nuo 4 metų. Reikalingi 4 x D (LR20) elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai galingas, infraraudonais spinduliais valdomas, sraigtasparnis kraunamu integruotu 3,7 V akumuliatoriumi. Ypač stabilus, funkcionalus valdymas. Skrenda į priekį, atgal, į kairę ir dešinę, kybo ore.      

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Fast Lane firmos dronas "FLX CRAWLING COPTER" Stabilus ir manevringas dronas su apsauga, kuris sumažins atsitrenkimo ir pažeidimo smūgius. Dronas su integruotu 3,7 V akumuliatoriumi. Akumuliatorius kraunamas nuo USB jungties. Skrenda į priekį, atgal, į šonus, sukasi 360 laipsnių kampu. Yra greičio valdymo funkcija. Skraido iki 8 min. Krovimas laikas...

  19,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!