puslapyje
puslapyje
 • skirta naudoti nuo gimimo iki 9kg. galima naudoti kaip maniežą ir kaip lovelę prie tėvų lovos (atsisega 1 šonas); speciali sistema leidžianti lovelę pritaisyti prie tėvelių lovos aukščio; 5 aukščio pozicijos: nuo 35cm iki 50cm; Čiužinuko išmatavimai : 87x46cm; 2 medvilniniai užvalkalai čiužinukui; erdvus, paminkštintas dugnai ir šonai; dėklas; bendras...

  100,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Kokybiškas, gražaus dizaino dviratukas mergaitėms. Patogi vairo kostrukcija; Judančiose dalyse guoliukai; Dviračio kojelė; Signalinis skambutis; Patogi sėdynė; Priekiniai ir galiniai stabdžiai; Tinka vaikams nuo 6 metų.

  75,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Nešioklė naudojama 3 skirtingais variantais: vaikutis atsisukęs veiduku į tėvelius; vaikutis atsisukęs veidu į įšorę; vaikutis nešamas ant nugaros. Patogūs ir minkšti audiniai, vaikučiui leis ramiai ir patogiai pailsėti, o minkšti ir besireguliuojantys diržai nesukels diskomforto mamai. Tinka naudoti iki 12kg.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puikus pasiūlymas Baby born gerbėjoms. Nuo šiol savo lėlytę galite vežioti puikiu radijo bangomis valdomu motoroleriu. važiuoja pirmyn, atgal ir į šonus; šviesos; lipdukai, motorolerio dekoracijai; lėlė į komplektaciją neįeina; skirta vaikams nuo 3 metų; naudojami 4 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puikiai praleisk laisvalaikį gryname ore spardydamas kamuolį į vartus ir rinkdamas taškus. Komplektaciją sudaro vartai, standartinis tinklelis, tinklelis su 5 taikiniais,  kamuolys, pompa. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  22,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Nuimamas lankelis su 2 žaisliukais; 3 taškų saugumo diržai patogiam ir saugiam gulėjimui; raminanti vibracija; 7 melodijos ir raminantys garsai; nuimamas medžiagines dalis galima skalbti skalbimo mašinoje; tinka kūdikiams iki 9 kg; naudojami 3xC elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Mes iššūkį draugui su naujuoju Nerf "INFINUS" !

  40,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Naujo dizaino gultukas su muzika ir švieselėmis! lankelis su 2 minkštais žaisliukais ir degančiomis švieselėmis viduje; raminančios melodijos; garsumo reguliavimas; 2 gulėjimo pozicijos; lengva vibracija; 3 tašku reguliuojantys saugos diržai; tinka vaikams iki 9kg.

  32,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Babybjorn nešioklė kūdikiams "BABy CARRIER MIRACLE". Tai puikus ergonomiškas sprendimas tiek mamai, tiek kūdikiui ilgoms kelionėms.

  63,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!