puslapyje
puslapyje
 • Schleich firmos kavinukė (42519). Rinkinį sudaro kavinukė, du raiteliai, žirgas, stalas, kėdės, maisto produktai ir t.t.  Kavinukės išmatavimai : 22,5 x 20 x 16,5cm. Skirta vaikams nuo 5 metų. 

  38,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Sukurkite magišką vakarą su puikiąja Princess undinėle. Paspauskite kriauklių karolių mygtuką, kad išgirstumėte kaip ji dainuoja ir su uodega sukuria fantastišką šviesų pasirodymą po vandeniu. Taip pat pasukite ją ir pamatysite kaip gražūs blizgučiai sklando jos permatomoje uodegoje !  Undinėlės aukštis 35cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šunyčių patrulių lėktuvas su garsais ir šviesos efektais. Rinkinį sudaro lėktuvas ir šunytis. Lėktuvo išmatavimai :ilgis 37cm, plotis 37cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 3 x AG13 elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). 

  35,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Visos misijos įveikiamos su naujuoju ''Nerf Elite 2.0 TURBINE CS-18'' šautuvas su automatine šaudymo funkcija; 36 nerf šoviniai; šauna iki 27m; reikalingi 4 x LR14 elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); skirta vaikams nuo 8 metų.

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Magiška, verkianti tikromis ašaromis lėlytė "SASHA". Nuraminkite lėlytę duodami jei čiulptuką. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 2 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Moderni tikroviško vaizdo mašina - kemperis mergaitėms.  60 priedų ( maisto įrankiai, produktai, stalas, šašlykinė, laivelis ir t.t). Mašina išsitransformuoja, yra vonios kambarys, poilsio kambarys ir vieta maisto gaminimui.  Kemperio viršuje miegamasis. Taip pat mašina galima stumdyti ranka. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  50,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Kokybiškas batutas su apsauga. skersmuo 305cm; aukštis 253cm; max. svoris 100kg; su apsaugomis; skirta vaikams nuo 3 metų. APSAUGA ŽALIA.

  100,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Dinozaurų tyrimų stotis jau pas mus !  Rinkinį sudaro didelė stotis-laboratorija, didelis ir mažas dinozaurai, prižiūrėtojas, įrankiais prižiūrėti dinozaurams. Laboratorijos dydis: ilgis 45cm, aukštis 36cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

  40,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Pats ilgiausias „NERF“ šautuvas, kuris susideda į vieną, įspūdingo dydžio šautuvą, bei galima iš jo sukonstruoti du mažesnius:     Iššauna net iki 10 m.;     Yra reguliuojama atrama, taikiklis, greitai perkraunama šovinių apkaba, rankenėlė šovinių perkrovimui, 12 ICON šovinių;     Turi „CLIP“ šovinių sistemą – sudėjus į apkabą, jie neiškrenta;     Tinka...

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!