puslapyje
puslapyje
 • Lengvai montuojami metaliniai kūdikių apsaugos varteliai, kurių nereikia gręžti į sieną ar kitą paviršių. Saugus užraktas nuo vaikų – lengvai atidaromas suaugusiems. Vartelių plotį galima reguliuoti nuo 75 cm iki 80 cm be pratęsimų. Su 21 cm pločio pratęsimu vartelių plotį galima reguliuotinuo 96cm iki 101 cm (papildomas pratęsimas komplektacijoje yra!)....

  35,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Migdukai - žaisliukai Jūsų kūdikėliams.   Šis migdukas suteiks Jūsų mažyliui švelnumo ir ramumo. Pagamintas iš minkštos veliūrinės medžiagos. Skalbti galima 30 laipsnių temperatūroje. Išmatavimai : 22,5 x 25cm.  Skirta nuo gimimo. MĖLYNOS SPALVOS.

  7,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Migdukai - žaisliukai Jūsų kūdikėliams.   Šis migdukas suteiks Jūsų mažyliui švelnumo ir ramumo. Pagamintas iš minkštos veliūrinės medžiagos. Skalbti galima 30 laipsnių temperatūroje. Išmatavimai : 25 x 26cm.  Skirta nuo gimimo. ROŽINĖS SPALVOS.

  7,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Migdukai - žaisliukai Jūsų kūdikėliams.   Šis migdukas suteiks Jūsų mažyliui švelnumo ir ramumo. Pagamintas iš minkštos veliūrinės medžiagos. Skalbti galima 30 laipsnių temperatūroje. Išmatavimai : 30 x 30cm. Skirta nuo gimimo. ROŽINĖS SPALVOS.

  7,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai puiki pagalvė, kuri suteikia minkštą atramą vaikui ir didesnį komfortą mamai. Žindymo ir poilsio pagalvėlė kūdikiui, užpildyta kamuoliukais, kad geriau prisitaikytų prie kiekvienos kūno padėties. Pagalvė forma ergonomiška. Plotis 53cm. Ją galite naudoti tiek žindymui, tiek įvairioms kūdikio gulėjimo pozoms. Medžiagos sudėtis: 95 medvilnė ir 5 elastanas.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Vtech Baby firmos karuselė, kuri gali būti naudojama trimis būdais : karusėlė prie lovelės, pakabinamas žaisliukas ant auto kėdutės ar vežimėlio, kaip naktinė lemputė. Pulteliu galite įjungti ar išjungti karusėlę, reguliuoti garsą. Yra projektorius, 70 įvairių melodijų ( lopšinės ispanų kalba ), laikmatis : 5, 15, 30 min. Skirta nuo gimimo. Reikalingi...

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Asalvo baby apsauga lovai; Tinka lovoms su įleistais į rėmą čiužiniais; Ilgis 150cm, aukštis 44cm; Tvirtas rėmas su paminkštinimu. Švelniai rožinės spalvos.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Labai linksmas važiuojantis šuniukas Jūsų mažiesiems. paspauskite ant šuniuko esantį kamuoliuką ir šis pradės važiuoti pirmyn ir sustos; skleidžia tikroviškus garsus; šuniuko ausyčių medžiaga čežanti; skirta vaikams nuo 12 mėn; reikalingi 2 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  13,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Maniežas - lovytė su paaukštinimu puikiai tiks naudojimui tiek namuose, tiek kelionėse. Greitai ir kompaktiškai susilanksto. Yra patogi tašė transportavimui. Maniežas su paaukštinimu, paaukštinimą naudosite, kol vaikutis dar visai kūdikis. Vaikučiui paaugus, paaukštinimą nuimsite ir naudosite kaip įprastą maniežą - lovelę. Maniežo vidiniai išmatavimai 120...

  35,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!