• "Chicco" dvikalbis motorizuotas nuotykių traukinukas važiuojantis tiek bėgiais, tiek žeme. Traukinukas pasako gyvūnėlių pavadinimus, atkartoja jų skleidžiamus garsus. Kalba anglų ir ispanų kalbomis. Trasos išmatavimai 62 x 75cm.  Komplektacijoje taip pat priklauso 6 gyvūnėliai. Skirta vaikams 1-4 metų. Reikalingi 3 x AA elementai . 

  33,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Migdukai - žaisliukai Jūsų kūdikėliams.   Šis migdukas suteiks Jūsų mažyliui švelnumo ir ramumo. Pagamintas iš minkštos veliūrinės medžiagos. Skalbti galima 30 laipsnių temperatūroje. Išmatavimai : 22,5 x 25cm.  Skirta nuo gimimo. MĖLYNOS SPALVOS.

  7,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Labai linksmas važiuojantis šuniukas Jūsų mažiesiems. paspauskite ant šuniuko esantį kamuoliuką ir šis pradės važiuoti pirmyn ir sustos; skleidžia tikroviškus garsus; šuniuko ausyčių medžiaga čežanti; skirta vaikams nuo 12 mėn; reikalingi 2 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  13,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Bright Starts firmos "Finding Nemo Sea of Activities Jumper" šokliukas ir veiklos centras viename ! Vaikas galės ne tik šokinėti bet ir žaisti su aplink jį esančiais linksmaisiais žaisliukais, kurių yra net 13 ! Sėdimoji dalis sukasi 360 laispnių. Galimybė didinti arba mažinti sėdynės aukštį (4 padėtys).  Lengvai nuimamas ir skalbiamas audinys. Skirta...

  50,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Skraidantys meškiukai, projektinės šviesos ant lubų ir migdančios švelnios melodijos nuteiks Jūsų kūdikėlį saldžiam miegui. yra ramios melodijos, "baltasis triukšmas" ir gamtos garsai; skraidantys meškiukai ir projektoriaus švieselės padės treniruoti vaikučio akeles; Įrenginiui naudojami 4xAA ir 2xAAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti).

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • rami muzikėlė ir skraidantys gyvūnėliai ramina ir suteikia džiaugsmą Jūsų kūdikiui; žavingi siuvinėti pliušiniai gyvūnėliai pritraukia vaikučio dėmesį; lengvai tvirtinasi prie lovelės; groja ir juda prisukus mechanizmą; tinka kūdikiams nuo gimimo.

  14,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis nuostabi ropojanti pėlytė, gali būti Jūsų vaikui pirmasis žaislas, skatinantis pradėti ropoti. Žaislas ne tik ropoja, bet ir skleidžia gyvūnėlių garsus bei melodijas. Taip skatindamas vaikutį sekti paskui jį. Skirta vaikams nuo 6 mėnesių. Reikalingi 3 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Garsai užsienio kalba. Šiuo metu vykstant...

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai pirmoji mažojo vairuotojo radijo bangomis valdoma mašina važiuojanti visomis kryptimis: pirmyn, atgal ir į šonus. Gražaus dizaino, patvaraus korpuso, žaislinė radijo bangomis valdoma mašinėlė tikrai patiks jūsų vaikui. Dega priekiniai ir galiniai žibintai.

  16,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
Product successfully added to the product comparison!