puslapyje
puslapyje
 • Radijo bangomis valdomas dinozauras ! Paspauskite mygtuką ir jis tuoj pat pradės eiti, garsiai riaumoti ir sukioti galvą. Taip pat įjungus šviečia akys. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 5 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). 

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Schleich firmos namelis su arklidėmis "HORSE CLUB" (42416). Rinkinyje rasite puikų 3 aukštų namelį, su visais viduje esančiais baldais. Taip pat šalia namo yra ir stilingos arklidės !   Namelio išmatavimai: aukštis 42cm, plotis 60cm, gylis 24cm.  Arklidžių išmatavimai: aukštis 19cm, plotis 37cm, gylis 19cm.  Skirta vaikams nuo 5 metų.

  80,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Dinozaurų tyrimų stotis jau pas mus !  Rinkinį sudaro didelė stotis-laboratorija, didelis ir mažas dinozaurai, prižiūrėtojas, įrankiais prižiūrėti dinozaurams. Laboratorijos dydis: ilgis 45cm, aukštis 36cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

  40,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Playmobil firmos arklidės su arkliuku ir kitais arkliuko priežiūrai reikalingais priedais. Šios arklidės ypatingos tuo, kad galite realiai pompuodami vandenuką nuprausti arkliuką. Rinkinys skirtas vaikams nuo 5 metų.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Modernus 90 detalių medinis traukinys su daugybe priedų. Komplektaciją sudaro: 3 dalių stumdomas traukinukas susijungiantis magnetukais, 2 žmogeliukai, kelio ženklai ir dar daug priedų. Pastatai, medžiai kardoniniai. Skirta vaikams nuo 3 metų. NĖRA INSTRUKCIJOS!

  24,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Labai linksmas stalo žaidimas su krokodilais. Kuo daugiau Jūsų krokodilas suvalgys kamuoliukų, tuo didesnė tikimybė, kad Jūs laimėsite ! Komplektaciją sudaro : judančios skirtingų spalvų krokodilų galvos su kūnais ir 20 kamuoliukų (19 raudonų ir vienas geltonas). Skirta vaikams nuo 4 metų.

  8,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Ypatingiausios, linksmiausios ir mieliausios lėlytės "The Bellies". Komplekte yra priedai : 2 rūbeliai, magnetinis čiulptukas ir buteliukas su blizgučiais.  Pati lėlytė skleidžia garsus : juokiasi, dainuoja, šneka, girdisi širdies plakimas ! Lankstosi rankytės ir kojytės. Lėlytės aukštis 18cm. Skirta vaikams nuo 2 metų. Reikalingi 2 x AAA elementai...

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Populiariosios NANCY lėlės jau turi augintinį - delfiną, su kuriuo galite žaisti ir  vandenyje. NANCY su savo delfinu bendrauja slapta kalba ! Pakelkite lėlės dešinę ranką, ir delfinas rinksis plaukti į dešinę pusę, jei pakelsite kairę ranką, plauks į kairę pusę. Pakėlę lėlės abi rankas į viršų - delfinas suksis ratu. Lėlės aukštis 34cm. Šis rinkinys...

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Jūsų mažyliui nuo pat vaikystės patinka meistrauti? Jo įrankių kolekciją galite papildyti tikro „Bosch“  grąžto kopija, kuri yra pritaikyta vaikų poreikiams. Grąžtas sukuria tikrovišką gręžimo triukšmą. Įrankio ilgis 25cm. Reikalingi 2 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Skirta vaikams nuo 3 metų.

  12,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!