puslapyje
puslapyje
 • Taupyklė su animaciniu herojumi "Minion". Taupyklės aukštis 22cm. Taupyklė plastmasinė. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  5,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "Bruin" firmos edukacinis bokštas Jūsų mažiesiems. Net 5 aktyvios zonos neleis Jūsų vaikučiui liūdėti. Galėsite ridenti mašinėlę, dėti formeles į jiems skirtas vietas, nuridenti bokštu žemyn meškutį  ar barškutį. Skirta vaikams nuo 12 mėn. Bokšto aukštis 39cm. PAŽEISTA PAKUOTĖ Šiuo metu vykstant ypatingai situacijai, dėl žaislų išsamesnės informacijos...

  23,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Konstruktorius "MARBLE SET". Puiki dovana mėgstantiems konstruoti. Surinkite konstruktorių teisingai, kad įmetus kamuoliuką, jis nuriedėtų iki apačios. Skirta vaikams nuo 5 metų.

  13,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Kad vaikučiams būtų dar įdomiau taupyti, siūlome įsigyti Paw Patrol taupyklę!

  5,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Playmobil firmos arklidės su arkliuku ir kitais arkliuko priežiūrai reikalingais priedais. Šios arklidės ypatingos tuo, kad galite realiai pompuodami vandenuką nuprausti arkliuką. Rinkinys skirtas vaikams nuo 5 metų.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Batterie Jazz - puikus instrumentas jaunąjam muzikantui !  bosinis būgnas; 4 paprasti būgnai; lėkstė; bosinio būgno pedalas; būgno lazdelės; kėdutė; išmatavimai 74 x 30 x 79cm; skirta vaikams nuo 3 metų. TURI MINIMALIŲ PABRAIŽYMŲ.

  25,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Kukūrūzų lipdymas dar niekada nebuvo toks įdomus. Pasitelkite fantaciją, kūrybiškumą ir pirmyn ! Rinkinyje rasite 600 spalvotų kukūrūzų, pjovimo įrankį ir instrukciją. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  8,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Susipažinkite su paslaptinguoju viščiuku Baby Pollito ! Jis ne tik gražiai vaikšto ar čiulba, o ir išsirita iš savo kiaušinio. Tik išsiritus sužinosite kokios spalvos viščiukas bus Jūsų. Reikalingi 3 x LR44 elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Skirta vaikams nuo 5 metų.

  4,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Ypatingiausios, linksmiausios ir mieliausios lėlytės "The Bellies". Komplekte yra priedai : 2 rūbeliai, magnetinis čiulptukas ir buteliukas su blizgučiais.  Pati lėlytė skleidžia garsus : juokiasi, dainuoja, šneka, girdisi širdies plakimas ! Lankstosi rankytės ir kojytės. Lėlytės aukštis 18cm. Skirta vaikams nuo 2 metų. Reikalingi 2 x AAA elementai...

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!