puslapyje
puslapyje
 • Aktyvus laisvalaikio žaidimas "Elefun Wirbelwind".  Naudojimas labai paprastas ! Sudėkite sraigtus į drambliuko straublį ir užlipkite ant drambliuko uodegos. Sraigteliai akimirksniu pakils į orą kaip sūkuriai ir žaidimas prasidės. Vaikučiai turėdami kiekvienas savo gaudyklę turi sugauti kuo daugiau sūkurių ir žaidimo pabaigoje turintis daugiausiai, laimi...

  12,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puiki priemonė mažiesiems statybininkams! FALK "Power builder" ekskavatorius su besisukančia 360 laipsnių kampu kabina, atidaroma sėdyne ir mechaniniu kastuvu. Ši statybinė mašina sukurta 3-7 metų vaikams. Kokybiška ir tvirta. Atsisėdus vaikutis gali spirtis kojytėmis ir važiuoti. 

  52,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Mažiesiems futbolininkams !  Puiki, kompaktiška futbolo aikštė, kurią galite susilenkti į lagaminą ir nusinešti pas draugus.  Rinkinyje : futbolo aikštė ( 84cm. x 55,5cm. ) , 4 playmobil futbolininkai ir 4 futbolo kamuoliai. Skirta vaikams nuo 5 metų. 

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Linksmiems žaidimams su draugais. Muilo burbulų pakuotė (25vnt.) už labai gerą kainą. 1 buteliuko talpa 70ml.  Skirta vaikams nuo 4 metų. 

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Kokybiškas batutas su apsauga.  skersmuo 183cm; aukštis 2 metrai; max. svoris 50kg; su apsaugomis; skirta vaikams nuo 3 metų; spalva ŽALIA.

  70,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Populiarusis UNO žaidimas su automatiniu kortų maišytuvu. Nuo šiol nereiks rūpintis kas padalins ir išmaišys kortas!  Rinkinį sudaro : UNO kortų kaladė ir kortų maišytuvas. Skirta vaikams nuo 7 metų.  Reikalingi 3 x LR/14 (C) elementai (elementai 5 komplektaciją neįtraukti).

  12,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Schleich firmos kavinukė (42519). Rinkinį sudaro kavinukė, du raiteliai, žirgas, stalas, kėdės, maisto produktai ir t.t.  Kavinukės išmatavimai : 22,5 x 20 x 16,5cm. Skirta vaikams nuo 5 metų. 

  33,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Praleiskite smagų laiką su draugais ! Stalo išmatavimai : ilgis 61cm, plotis 35cm, aukštis 10cm. 2 futbolo kamuoliukai. Skirta vaikams nuo 6 metų.

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Pripučiamas čiužinukas - vėžliukas suteiks dar daugiau įspūdžių karštomis vsaros dienomis! Pagamintas iš kokybiškos vinilo medžiagos; Patvarios rankenos; Išlaiko max. 45kg; Išmatavimai : 140cm x 140cm; skirta vaikams nuo 3 metų.

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!