puslapyje
puslapyje
 • Mėgaukitės puikiu žaidimu su draugais ir šeima. 26 žaidimai su 185 skirtingomis žaidimo variacijomis. Gali žaisti 1 – 8 žaidėjai. GALI SKIRTIS SMIGINIO DIZAINAS.

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Naudojant spalvingas gofruoto popieriaus juosteles ir klijus, vaikučiai galės sukurti linksmus gyvūnėlius: beždžionėlę, zuikutį, gėlytę ir sraigytę. Gofruotos juostelės puikiai padės suformuoti norimą formą.

  3,50 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • „Playskool“ firmos stalo žaidimas „Looping Louie“ - lengvas ir įdomus žaidimas Jūsų vaikams. Stalo viduryje statomas bokštelis su sukimo mechanizmu, prie kurio tvirtinasi lėktuvėlis su pilotu Louie. Jo tikslas – išvylioti kuo daugiau vištų iš Jūsų fermų.

  12,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Stalo žaidimas „Hatschi Iglu“ bus puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaisti gali 3-4 žaidėjai. Kas pirmas sudeda savo visus ledo blokelius į Iglu – laimi.

  8,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
 • Nei vienas vaikas neužaugo be supynių, todėl mes Jums siūlome įsigyti lietuviškas medines vaikiškas supynes, skirtas vaikams iki 17 kg. Šios supynes Jūsų mažyliui suteiks begales teigiamų emocijų bei juoko. Rekomeduojama kabinti ne aukščiau nei 30 cm nuo žemės. Draudžiama kabinti virš betoninių paviršių bei patalpose. MĖLYNOS IR RAUDONOS SPALVOS .

  15,00 € Išparduota
  Išparduota
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!