puslapyje
puslapyje
 • surinkto dydis: 81 x 81 x 82cm; galima naudoti tiek viduje, tiek lauke; stiprus plieninis rėmas; atsparus oro kaitai; maksimalus vaiko svoris: 25kg; tinka vaikams nuo 3 metų; negalima palikti vaiko be tėvų priežiūros. GALI TURĖTI MINIMALIŲ PABRAIŽYMŲ.

  23,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Pasukite tualetinio popieriaus rulonėlį ir nuleiskite vandenį tiek kartų, kiek išsukote... ir tada saugokitės, kad jūsų neapipurkštų vanduo! Žaidimą laimi žaidėjas, kurio nė karto neapipurškė vanduo!Reikalingi elementai 2 x AA (elementai į komplektaciją neįtraukti). Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

  8,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Dvipusė piešimo lenta – galima piešti ant vienos pusės su kreidutėmis, o ant kitos magnetinės pusės – su žymekliais. Yra laikikliai popieriui, prisitvirtinus galima piešti ant jo. Komplektacijoje: 2 piešimo puodeliai, 2 teptukai, 1 trintukas kreidai nuvalyti. Pastatytos lentos išmatavimai: 50 x 110 x 45cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Kreidučių, popieriaus...

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Žaismingas, bet kartu ir praktiškas stalas pradedantiesiems menininkams. Įkvėpkite savo vaiką šiuo stalu piešti ir kurti meną. Tai puikus būdas lavinti vaizduotę ir praktikuoti piešimo įgūdžius. Suapvalinti kampai bei kraštai užtikrina vaiko saugumą. Komplekte yra 9cm gylio pieštukinės. Kiti priedai į komplektą neįtraukti. Skirta vaikams nuo 2 metų....

  20,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Jums tereikia paspausti vieną mygtuką ir su šiuo kortų maišymo aparatu Jūsų kortos akimirksniu bus puikiai sumaišytos. Reikalingi 2 X C elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  3,00 € Išparduota
  Išparduota
 •  Gumytės pagamintos iš 100 procentų silikono. Rinkinį sudaro :     pynimo staklės,     vašelis,     50 vnt. užsegimo detalių,     600 vnt. įvairių spalvų pynimo gumyčių,     instrukcija. Tinka naudoti vaikams nuo 3 metų.

  8,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Mėgaukitės puikiu žaidimu su draugais ir šeima. 27 žaidimų su 216 skirtingomis žaidimo variacijomis. Automatinis išsijungimas, paliekant paskutinio žaidimo taškus. Yra 6 minkštos strėlytės. Reikalingi 4x AA elementai. Tinka vaikams nuo 6 metų.

  19,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puikus žaidimas vaikams mokytis skaičiuoti krokodilo dantukus.

  8,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Mėgaukitės puikiu žaidimu su draugais ir šeima. 18 žaidimų su 159 skirtingomis žaidimo variacijomis. Gali žaisti 1 – 8 žaidėjai.

  6,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!