• Turėkite kokybišką žaislinių gyvūlių ūkį ir savo namuose ! Komplektaciją sudaro: pastogė su aptvaru, priežiūrai reikalingi įrankiai (karutis, šienas, pašarai, morkos, prietaisas žolei pjauti, šakės), 2 ūkininkų figūros ir gyvūliai (arklys, kumeliukas, avytė, antis ir triušis). Skirta vaikams nuo 3 metų. 

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Dinozaurų tyrimų stotis jau pas mus !  Rinkinį sudaro didelė stotis-laboratorija, didelis ir mažas dinozaurai, prižiūrėtojas, įrankiais prižiūrėti dinozaurams. Laboratorijos dydis: ilgis 45cm, aukštis 36cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

  40,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Sulankstomi futbolo vartai. Išmatavimai: plotis 90cm, aukštis 61cm, gylis 59cm.  Komplektaciją sudaro 1 vartai ir 4 laikikliai. Skirta vaikams nuo 4 metų.

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tik žingsnis ant lentos ir šliuoži. Tai įdomus kompiuterinis žaidimas, kuris turėtų sudominti kiekvieną mėgstantį iššūkius, įvairius triukus. Žaidime yra keletas įvairių užduočių, kurias reikia atlikti. Komplektacijoje: riedlentė ir žaidimas. Riedlentei reikalingi 4xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).  Reikalinga Wii konsolė.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šį žaismingą palapinių rinkinį sudaro: įprasta palapinė, tunelis ir indėniškas tipis. Lengva pastatyti. Šviesios ir stabilios palapinės. Matmenys: įprastos palapinės – 94 x 112 x 112cm; tunelio skersmuo 48cm; indėniško tipio – 142 x 100 x 100cm. Nesustatytos užima nedaug vietos, todėl galėsite pasiimti su savimi bet kur, kur keliausite. Skirtos naudoti...

  33,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Naudojant spalvingas gofruoto popieriaus juosteles ir klijus, vaikučiai galės sukurti linksmus gyvūnėlius: beždžionėlę, zuikutį, gėlytę ir sraigytę. Gofruotos juostelės puikiai padės suformuoti norimą formą.

  3,50 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
Product successfully added to the product comparison!