puslapyje
puslapyje
 • Maža, bet labai manevringa mašinėlė "Bugatti" važiuoja visomis kryptymis; šviečia žibintai; dažnis 27 MHz; mašinos išmatavimai 18 x 8cm; reikalingi 3 x AA elementai ir 9V (krona) (elementai į kompletaciją neįtraukti). skirta vaikams nuo 6 metų.

  12,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis Ford džipas įveiks visas kliūtis ! 6 x 6 varomi ratai; dažnis 2,4 GHz; važiuoja visomis kryptymis; akumuliatorius 3,7V + pakrovėjas; mastelis 1:10; mašinos išmatavimai : ilgis 47cm, plotis 20cm, aukštis 20cm; skirta vaikams nuo 6 metų.

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Jūsų mažyliui nuo pat vaikystės patinka meistrauti? Jo įrankių kolekciją galite papildyti tikro „Bosch“  grąžto kopija, kuri yra pritaikyta vaikų poreikiams. Grąžtas sukuria tikrovišką gręžimo triukšmą. Įrankio ilgis 25cm. Reikalingi 2 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Skirta vaikams nuo 3 metų.

  12,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Naujausias Nerf firmos šautuvas "RAYVENFIRE" šautuvas automatinis; šaudo 10 šovinių seriją iš eilės; 25 šoviniai; reikalingi 4 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtrtaukti).

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Būsite taikliausias su naujuoju Nerf firmos automatiniu šautuvu "STRYFE ELITE " Komplektacijoje yra 6 šoviniai; Reikalingi  4 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. Šautuvo ilgis 34cm. Mūsų rekomendacija: mūsų  parduodamiems žaislams rekomenduojame naudoti stipresnius (nemažiau 1,5 V) elementus, tokius...

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Radijo bangomis valdomas automobilis mažiesiems FIAT 500 ! Kompaktiškas automobiliukas mažiesiems nuo 2 metukų. Puikios kokybės, stilingas ir manevringas. Patogus valdymas leidžia automobiliui pakeisti kryptį, sukant vairą kaip realaus automobilio. Taip pat skleidžia garsą. Reikalingi 4 x AA ir 2 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti)....

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Greita ir labai manevringa radijo bangomis valdoma mašina mažiesiems!  Mašina važiuoja visomis kryptymis (pirmyn, atgal, į šonus), taip pat sukasi 360 laipsnių kampu ir suradusi kliūtį apsiverčia. Tai puiki mašina norint į veikti visas kliūtis ! Mašinos išmatavimai : 12 x 13cm. Reikalingi elementai : 4 x AAA ir 2 x AA  (elementai į komplektaciją...

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Būk pilnai pasiruošęs naujoms statyboms! Tai puikus žaislas vaikui, kuris nori realių pojučių. 1.28m aukščio; valdomas pulteliu, prijungtu laidu prie krano; sukasi 360 laipsnių kampu; krovinio pakėlimas/nuleidimas; imitacinis rastas ir talpa medžiagoms; tinka vaikams nuo 3 metų; naudojami 4xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Automobilių mėgėjams siūlome įsigyti hotwheels auto plovyklą ! Šioje plovykloje ne tik plausite automobilius, bet ją galėsite prisijungti ir prie savo turimos hotwheels trasos. Šis rinkinys įpatingas tuo, kad plaunant mašina pakeičia savo spalvą ! Papildykite Hotwheels kolekciją. Mašinėlė skiriasi, nei parodyta nuotraukoje. Skirta vaikams nuo 4 metų.

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!