puslapyje
puslapyje
 • RC keturratis motociklas "Mario Kart" .  dažnis 2,4GHz; važiuoja 9 km/h; mastelis 1:20; važiuoja visomis kryptymis; reikalingi 6 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); galima važiuoti, tiek viduje, tiek lauke; skirta vaikams nuo 3 metų.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Hotwheels transformuojamas vilkikas - trasa "Speedway Hauler" . Vilkike galėsite sutalpinti net 20 Hotwheels modeliukų, o norėdami žaisti išskleiskite vilkiką ir turėsite net 2 metrų trasą. Trasa su paleidėju. Rinkinyje priklauso 3 mašinėlės. Skirta vaikams nuo 4 metų. 

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šunyčių patrulių lėktuvas su garsais ir šviesos efektais. Rinkinį sudaro lėktuvas ir šunytis. Lėktuvo išmatavimai :ilgis 37cm, plotis 37cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 3 x AG13 elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). 

  35,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Visos misijos įveikiamos su naujuoju ''Nerf Elite 2.0 TURBINE CS-18'' šautuvas su automatine šaudymo funkcija; 36 nerf šoviniai; šauna iki 27m; reikalingi 4 x LR14 elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); skirta vaikams nuo 8 metų.

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Pats ilgiausias „NERF“ šautuvas, kuris susideda į vieną, įspūdingo dydžio šautuvą, bei galima iš jo sukonstruoti du mažesnius:     Iššauna net iki 10 m.;     Yra reguliuojama atrama, taikiklis, greitai perkraunama šovinių apkaba, rankenėlė šovinių perkrovimui, 12 ICON šovinių;     Turi „CLIP“ šovinių sistemą – sudėjus į apkabą, jie neiškrenta;     Tinka...

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Įspūdingo dyžio radijo bangomis valdomas džipas - MONSTRAS ! Važiuokite ne tik per lygumas, bet ir kalnuotais paviršiais. Dažnis 2.4GHz; Akumuliatorius (9,6V) + pakrovėjas (USB); Amortizacija; Rato diametras 22cm; Džipo išmatavimai : ilgis 58cm, plotis 47cm, aukštis 38cm; Galima važiuoti tiek lauke, tiek kambaryje; Skirta vaikams nuo 6 metų. Pulteliui...

  50,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Papildykite kovotojų kolekciją naujuoju "DEAN AMBROSE". Figūros aukštis 18,5cm. Paspaudus mygtuką kovotas prakalbės. Galima lankstyti rankas ir kojas. Skirta vaikams nuo 6 metų.  Reikalingi 3 x LR44 elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  8,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Patirkite daug džiaugsmo akimirkų su RC keturračiu motociklu „Yamaha Raptor 700R" . Dažnis 40MHz. Mastelis 1:6. Vairuotojas turi apsauginį kostiumą bei šalmą. Važiuoja į priekį, atgal, į kairę, į dešinę. Visos funkcijos valdomos radijo bangomis. Naudojami 5xAA, 1x9V (krona) elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.

  20,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Vandenyno gelbėjimo centras. Stotis skleis garsus ir šviesas.  Papildykite "Feuerwhrmann SAM" kolekciją. Reikalingi 5 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Skirta vaikams nuo 3 metų.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!