• Šunyčių patrulių lėktuvas su garsais ir šviesos efektais. Rinkinį sudaro lėktuvas ir šunytis. Lėktuvo išmatavimai :ilgis 37cm, plotis 37cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 3 x AG13 elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). 

  35,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Super Wings gerbėjams tai bus pati geriausia dovana ! Radijo bangomis valdomas lėktuvas važiuoja pirmyn, sukasi 360 laipsnių kampu, šoka, gali būti kaip lėktuvas arba tranformuotis į robotuką. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 5 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Kokybiškas policijos lėktuvas mažiesiems ! Lėktuvas su šviesele ir + 10 mini priedų (šautuvas, žiūronai, policininko figūra, kompiuteris ir t.t). Lėktuvo išmatavimai: ilgi 35cm, aukštis 19cm. Skirta vaikams nuo 4 metų. Reikalingi 3 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • 2,4 GHZ; Skrenda pirmyn-atgal,į šonus; Malūnsparnio išmatavimai (ilgis 40cm); Stabilus; Šviesos; Skirta vaikams nuo 8 metų; Reikalingi 6 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • 3,7 V pakraunama sraigtasparnio baterija (kraunama iš pultelio); 2,4Ghz dažnis užtikrina valdymo tikslumą; švieselė orientacijai tamsoje; skirtas naudoti patalpose; giroskopinis stabilizatorius - lengvam skraidymui; 30 m diapozonas; skirtas vaikams nuo 8 metų; valdymo pulteliui reikalingi 6 X AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Šis žaislas ypatingas tuo, kad jis gali važiuoti žeme ir skristi ore. Savybės: į pultelį dedama 6xAA elementai (į komplektaciją neįtraukti); važiuoja: pirmyn – į kairę – į dešinę; skrenda: pirmyn – į kairę – į dešinę; maksimalus atstumas nuo pultelio iki mašinos – lėktuvo 60 metrų; skirtas vaikams nuo 8 metų.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • „Revell“ firmos radijo bangomis valdomi malūnsparniai „Buzzard & Wren“ leis pajausti dvigubą skraidymo malonumą tiek viduje, tiek lauke. Komplektą sudaro: Infraraudonaisiais spinduliais valdomas malūnsparnis „Wren“, Radijo bangomis valdomas malūnsparnis „Buzzard“.

  45,00 € Sandėlyje yra
  Sandėlyje yra
Product successfully added to the product comparison!