puslapyje
puslapyje
 • Labai greita ir manevringa radijo bangomis valdoma mašinėlė, kuri patiks kiekvienam ! Mašinėlė suradusi kliūtį apsiverčia 360 laipsnių kampu, abi pusės skirtingų spalvų. Taip pat šviečia lempos. Reikalingi 2 x AA elementai ir 4 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Skirta vaikams nuo 3 metų.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Pačią pirmą sportinę mašiną gali turėti ir Jūsų mažylis ! Mašina važiuoja pirmyn, daro posūkį, yra šviesos ir garsai. Skirta vaikams nuo 18 mėn. Reikalingi 6 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Šiuo metu vykstant ypatingai situacijai, dėl žaislų išsamesnės informacijos kreiptis telefonu : 861066900

  16,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai lyg tikra gaisrinė mašina, ji gali važiuoti visomis kryptimis, skleidžia garso signalą, turi tokius pat švyturėlius kaip ir tikros gaisrininkų mašinos . Strėlė sukiojasi į kairę ir į dešinę, pasikelia ir nusileidžia, išvažiuoja bokštelis. Tai tikra, tik truputį sumažinta gaisrinė mašina, valdoma radijo bangomis. Valdymo pultui naudojami 4xAA elementai...

  26,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Sportinis, sumažintas McLAREN automobilis.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Būk pats greičiausias su drifto mašina !

  23,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Fast Lane firmos MINI STUNT BUGGY mašina. Manevringa, sumažinto varianto mini mašinytė,puikiai tiks namuose ir kelionėse ! važiuoja visomis kryptymis; privažiuojant kliūtį apsiverčia; veikia 2,4 GHz; maitinimo šaltinis : yra įmontuota įkraunama baterija; reikalingi 4 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); mašinytės išmatavimai: 5 x 7 x 3cm.

  11,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Ford 150 Shelby - greitas ir manevringas džipas automobilių mėgėjui.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Sportinių mašinų mėgėjams - tai pati geriausia dovana! važiuoja visomis kryptymis; dega priekiniai žibintai; amortizacija; akumuliatorius 6.4V + pakrovėjas; mastelis 1: 12 ; pulteliui reikalinga 1 x 9V krona (elementai į komplektaciją neįtraukti); skirta vaikams nuo 6 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Realaus automobilio modelio kopija; 2.4 GHz; Mastelis 1:8; Šviečia priekiniai ir galiniai žibintai; Skleidžia realaus automobilio garsus; Automobilio išmatavimai: ilgis 53cm, plotis 21cm; Akumuliatorius 9,6V + pakrovėjas; Pulteliui reikalingi 2 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); skirta vaikams nuo 8 metų.

  35,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!