puslapyje
puslapyje
 • Mašina - amfibija gali važiuoti tiek žeme, tiek vandeniu. Važiuojant žeme gali išvystyti iki 6 km/h greiti, o vandeniu- iki 2 km/h. Reikalingi 3 x AA elementai į mašiną ir 1 x 9V į valdymo pultelį ( elementai į komplektaciją neįeina ). Skirta vaikams nuo 6 metų.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Valdoma radijo bangomis Valdymas: pirmyn, atgal, į kairę, į dešinę; Mastelis: 1:16; Diapazonas: iki 20 metrų; dažnis 27MHz: valdymo pultui reikalingi 1x9V krona, mašinai reikalingi 5xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); Skirta vaikams nuo 5 metų. mašinos ilgis 28cm.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Radijo bangomis valdoma mašina "AMPHIBIOUS" 4 x 4. važiuoja visomis; 2,4 GHz; 4 varomi ratai; atspari drėgmei; mašinos išmatavimai: plotis 14,5cm, ilgis 19,5cm; reikalingi 6 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); skirta vaikams nuo 6 metų.

  18,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • True Heroes "SENTINEL1" karinis rinkinys. Rinkinį sudaro : stumdoma karinė mašina šaudanti šovinius, keturratis, 3 kareiviai ir ginklai. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • 2,4GHz; važiuoja visomis kryptymis; amortizacija; mastelis 1:20; važiuoja iki 10km/h; akumuliatorius 3,6V + USB pakrovėjas; pulteliui reikalingi 2 x AA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); skirta vaikams nuo 6 metų; mašinos išmatavimai : ilgis 22cm, plotis 14cm.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Tai 1:16 mastelio, nuotoliniu būdu valdomas violetinės spalvos "DODGE CHALLENGER" automobilis su guminėmis padangomis ir amortizuojančia pakaba.  Automobilis važiuoja visomis kryptymis, dažnis 40 MHz.  Naudojami 5 x AA elementai ir 1 x 9V krona (elementai į komplektaciją neįtraukti). Skirta vaikams nuo 6 metų. Mūsų rekomendacija: mūsų parduodamiems...

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Praleiskite linksmai laiką su nuostabia mašina "MONSTER RACING TRUCK".  Šio radijo bangomis valdomo automobilio priekinė ir galinė pakaba skirta važinėti tiek lygiu, tiek nelygiu paviršiumi. Važiuoja į priekį, atgal, į kairę, į dešinę. Naudojamas 6 V akumuliatorius ir USB pakrovėjas (krauti 4-5 val.) ir  1 x 9V krona (elementai į komplektaciją neįtraukti)...

  26,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puikus sprendimas kai norite ne tik RC mašinos, bet ir RC motociklo. mašina važiuoja visomis kryptymis; motociklas važiuoja pirmyn ir į šonus (motociklui reikia pakankamai didelio greičio, kad atliktų visus manevrus); mašina su 3,7V akumuliatoriumi + USB pakrovėju; motociklas su 3,7V akumuliatoriumi + USB pakrovėju; pulteliams reikalingi 4 x AA elementai...

  26,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • mastelis 1:24; važiuoja visomis kryptymis; guminiai ratai pritaikyti nelygiai dangai; 27 MHz; išvysto iki 10km/h; gali važiuoti ir tramplinais; reikalingi 3 x AA elementai ir 2 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti); skirta vaikams nuo 3 metų. YRA ĮVAIRIŲ SPALVŲ.

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!