„Chicco“ RC mašina mažiesiems „Johnny Coupe“

pažeista pakuotė

Tai pirmoji mažojo vairuotojo radijo bangomis valdoma mašina važiuojanti visomis kryptimis: pirmyn, atgal ir į šonus. Gražaus dizaino, patvaraus korpuso, žaislinė radijo bangomis valdoma mašinėlė tikrai patiks jūsų vaikui. Dega priekiniai ir galiniai žibintai.

Smulkiau

Sandėlyje: 1 Vienetas

16,00 € su PVM

Tai pirmoji mažojo vairuotojo radijo bangomis valdoma mašina važiuojanti visomis kryptimis: pirmyn, atgal ir į šonus. Gražaus dizaino, patvaraus korpuso, žaislinė radijo bangomis valdoma mašinėlė tikrai patiks jūsų vaikui. Dega priekiniai ir galiniai žibintai. Nuotolinio valdymo pultelis yra mašinos dalis (galinis stiklas), kai žaidžiate išimate jį. Patvarus spoileris gali būti naudojamas kaip rankenėlė nešimui. Naudojami 4xAA ir 3xAAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti). Tinka vaikams nuo 2 metų.

Mūsų rekomendacija: mūsų  parduodamiems žaislams rekomenduojame naudoti stipresnius (nemažiau 1,5 V) elementus, tokius kaip: VARTA, Duracell, Energizer ir kt.

Dėmesio!!! Jei žaislas atsitrenkė į kliūtį ir nebeturi galimybės judėti į priekį, informuojame, kad yra galimybė jį sugadinti, nes varikliukui dirbant pilna apkrova, negrįžtamai susigadina dantračiai. Tokiu atveju, Jūsų prekė yra sugadinta nepataisomai dėl Jūsų pačių kaltės. Tai nutinka tiems klientams, kurie eksploatuoja žaislą neteisingai. Taigi, norėdami žaislą eksploatuoti ilgiau, tinkamai jį naudokite!

Būsena Be pakuotės
Pastabos Žaislai parduodami be elementų
Dydis 23x13x10cm
Elementai 4xAA, 3xAAA

Susijusios prekės

Product successfully added to the product comparison!