puslapyje
puslapyje
 • Turėkite kokybišką žaislinių gyvūlių ūkį ir savo namuose ! Komplektaciją sudaro: pastogė su aptvaru, priežiūrai reikalingi įrankiai (karutis, šienas, pašarai, morkos, prietaisas žolei pjauti, šakės), 2 ūkininkų figūros ir gyvūliai (arklys, kumeliukas, avytė, antis ir triušis). Skirta vaikams nuo 3 metų. 

  30,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "Rainbow" lėlės mados studija. Būk mažoji dizainerė ir sukurk net 300 skirtingai žavingų išvaizdų. Šioje spintoje rasite lėlės drabužėlius, batus ir aksesuarus.  Rūbelius galėsite maišyti ir derinti tarpusavyje.  Pirmą kartą išpakuodami lėlę, kruopščiai nuplaukite plaukus, kad pašalintumėte formavimo gelį ir leiskite plaukams visiškai išdžiūti. Tada jos...

  38,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Gražuolė raudonplaukė lėlė NANCY taps kiekvienos mergaitės drauge ! Pastatykite lėlę ant riedžio ir tuoj pat prasidės linksmybės! Pastačius lėlytę, riedis savaime pradės judėti į priekį ir atgal, o suradęs kliūtį pakeis kryptį ir apsisuks 360 laipsnių kampu. Lėlės aukštis 44cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Reikalingi 4 x AAA elementai (elementai į...

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "Hatchimals" skraidanti fėja patiks kiekvienai mergaitei !  Įjunkite fėją, įstatykite į stovelį ir nieko nelaukus ji pradės skristi.  Rankų judesiais keiskite fėjos skrydimo kryptį, arba laikykite ranką fėjai iš apačios ir ji sklandys virš jos.  Išjungus lėlytę kraukite USB laidu.  Skirta vaikams nuo 3 metų. 

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Playmobil lėlių namelis (70205).  Detalių skaičius 592. Rinkinį sudaro 3 aukštų lėlių namas, dvi playmobil figūrėlės , stalas, kėdės, gėlių vazonai, siuntiniai, krautuvas ir t.t  Skirta vaikams nuo 4 metų.

  85,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Schleich firmos kavinukė (42519). Rinkinį sudaro kavinukė, du raiteliai, žirgas, stalas, kėdės, maisto produktai ir t.t.  Kavinukės išmatavimai : 22,5 x 20 x 16,5cm. Skirta vaikams nuo 5 metų. 

  38,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Populiariųjų "EnchanTimals" drugelių namelis jau pas mus ! Namelio aukštis 24cm, plotis 30cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

  17,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Lėlė "Vampirina". Lėlė skleidžia garsus, išskleidžia sparnus. Taip pat komplektacijoje priklauso šuniuko figūra.  Lėlės aukštis 30cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Drakonų mėgėjams puiki dovana ! Sukonstruokite du drakonus (didesnį ir mažesnį ) ir pasinerkite į žaidimų sukūrį. Didžiojo drakono nugarėlė šviečia, o iš burnytės galite iššauti šovinį. Taip pat rinkinyje yra Playmobil figūrėlė. Reikalingas 1 x AAA elementas (elementai į komplektaciją neįtraukti). Skirta vaikams nuo 4 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!