puslapyje
puslapyje
 • Sukurkite magišką vakarą su puikiąja Princess undinėle. Paspauskite kriauklių karolių mygtuką, kad išgirstumėte kaip ji dainuoja ir su uodega sukuria fantastišką šviesų pasirodymą po vandeniu. Taip pat pasukite ją ir pamatysite kaip gražūs blizgučiai sklando jos permatomoje uodegoje !  Undinėlės aukštis 35cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Magiška, verkianti tikromis ašaromis lėlytė "SASHA". Nuraminkite lėlytę duodami jei čiulptuką. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 2 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti).

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Moderni tikroviško vaizdo mašina - kemperis mergaitėms.  60 priedų ( maisto įrankiai, produktai, stalas, šašlykinė, laivelis ir t.t). Mašina išsitransformuoja, yra vonios kambarys, poilsio kambarys ir vieta maisto gaminimui.  Kemperio viršuje miegamasis. Taip pat mašina galima stumdyti ranka. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  50,00 € Išparduota
  Išparduota
 • "LOL SURPRISE O.M.G REMIX" lėlės rinkinys su 25 siurprizais viduje ! Drabužiai, batai, rankinė, aksesuarai leis papuošti lėlę sceniniui įvaizdžiui.  Kai ji bus pasiruošusi, ant įrašų grotuvo paketo uždėkite plokštelę ir klausykitės muzikos !  Pradėkite rinkti visą LOL O.M.G REMIX lėlių kolekciją ! Skirta vaikams nuo 3 metų.

  38,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Lėlė "Vampirina". Lėlė skleidžia garsus, išskleidžia sparnus. Taip pat komplektacijoje priklauso šuniuko figūra.  Lėlės aukštis 30cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "Qweenie Dolls" medinis persirengimo stalas, skirtas lėlių sauskelnių pakeitimui. Praktiškas stalas su spintele laikyti lėlių aksesuarams. Spintelės išmatavimai : 55 x 40 x 25cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Leiskite pasijusti Jūsų mergaitei mažąja gydytoja. Rinkinyje rasite lėlyte ir daug įvairių priedų, skirtų gydyti ją. Pagirdyta lėlytė gali verkti tikromis ašaromis. Lėlytės priedai : plaukų šepetys, sulčių dėžutė, termometras, tvarstis, stetoskopas, nosinaitė. Skita vaikams nuo 3 metų Reikalingi 3x AA elementai ( elementai į komplektaciją neįtraukti )

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Barbie  "video game" rinkinys su priedais. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Papildykite savo lėlyčių kolekciją. Šiame rinkinyje rasite ne tik įspūdingo grožio lėlę vardu "NANCY", bet ir puikų , ranka stumdomą motorolerį. Lėlės rankos ir kojos lankstosi. Kad važiavimas motoroleriu būtų dar realistiškesni, lėlė turi šalmą ir motorolerio raktelį. Motorolerio ilgis 46cm. Lėlės ūgis 42cm.

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!