puslapyje
puslapyje
 • "Rainbow" lėlės mados studija. Būk mažoji dizainerė ir sukurk net 300 skirtingai žavingų išvaizdų. Šioje spintoje rasite lėlės drabužėlius, batus ir aksesuarus.  Rūbelius galėsite maišyti ir derinti tarpusavyje.  Pirmą kartą išpakuodami lėlę, kruopščiai nuplaukite plaukus, kad pašalintumėte formavimo gelį ir leiskite plaukams visiškai išdžiūti. Tada jos...

  38,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "Hatchimals" skraidanti fėja patiks kiekvienai mergaitei !  Įjunkite fėją, įstatykite į stovelį ir nieko nelaukus ji pradės skristi.  Rankų judesiais keiskite fėjos skrydimo kryptį, arba laikykite ranką fėjai iš apačios ir ji sklandys virš jos.  Išjungus lėlytę kraukite USB laidu.  Skirta vaikams nuo 3 metų. 

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Lėlė "Vampirina". Lėlė skleidžia garsus, išskleidžia sparnus. Taip pat komplektacijoje priklauso šuniuko figūra.  Lėlės aukštis 30cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • "Qweenie Dolls" medinis persirengimo stalas, skirtas lėlių sauskelnių pakeitimui. Praktiškas stalas su spintele laikyti lėlių aksesuarams. Spintelės išmatavimai : 55 x 40 x 25cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Leiskite pasijusti Jūsų mergaitei mažąja gydytoja. Rinkinyje rasite lėlytę ir daug įvairių priedų, skirtų gydyti ją. Pagirdyta lėlytė gali verkti tikromis ašaromis. Lėlytės priedai : plaukų šepetys, sulčių dėžutė, termometras, tvarstis, stetoskopas, nosinaitė. Skirta vaikams nuo 3 metų Reikalingi 3x AA elementai ( elementai į komplektaciją neįtraukti )

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Barbie  "video game" rinkinys su priedais. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Papildykite savo lėlyčių kolekciją. Šiame rinkinyje rasite ne tik įspūdingo grožio lėlę vardu "NANCY", bet ir puikų , ranka stumdomą motorolerį. Lėlės rankos ir kojos lankstosi. Kad važiavimas motoroleriu būtų dar realistiškesni, lėlė turi šalmą ir motorolerio raktelį. Motorolerio ilgis 46cm. Lėlės ūgis 42cm.

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Kiekviena mergaitė susižavės šiomis lėlytėmis ir STEBUKLINGU kilimu ! Pasodinkite lėlytes ant kilimo, paspauskite mygtuką ir pasinerkite į magijos pasaulį. Judantis kilimas imituoja skridimą, o daugybė dainų ir frazių suteikia dar didesnį magijos jausmą. Skirta vaikams nuo 3 metų. Kilimo išmatavimai : ilgis 26cm, plotis 18,5cm. Lėlytės aukštis 16cm....

  20,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Surinkite visą išskirtinių lėlyčių kolekciją! Ypatingiausios, linksmiausios ir mieliausios lėlytės "The Bellies". Komplekte yra priedai : kelnaitės, magnetinis čiulptukas ir veidrodėlis. Pati lėlytė skleidžia garsus : juokiasi, dainuoja, šneka, girdisi širdies plakimas ! Lankstoti rankytės ir kojytės. Lėlytės aukštis 18cm. Skirta vaikams nuo 2 metų....

  10,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
puslapyje
puslapyje
Product successfully added to the product comparison!