• Kokybiška virtuvėlė mažosioms šeimininkėms ! Virtuvėlė su priedais, taip pat skleidžia garsus, iš abiejų virtuvės pusių atsidaro durelės. Reikalingi 2 x AAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Virtuvėlės išmatavimai : aukštis 97cm, ilgis 68cm, plotis 35cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

  35,00 € Išparduota
  Išparduota
 • Playmobil firmos ledų mašina su priedais. Mašinos ilgis 25cm, plotis 9,5cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

  22,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Prabangus skalbimo rinkinys , kurį sudaro skalbimo mašina, pakabos, vandens purškiklis, lyginimo lenta ir skalbimo miltelių dėžutė. Skalbimo mašina skleidžia skalbimo garsus, sukasi būgnas, durelių stikle yra tikro vandenuko. Lygintuvas skleidžia garsus. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingi 6xAA elementai. ( elementai į komplektaciją neįtraukti )

  25,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Puikūs virtuvės baldeliai mažosioms šeimininkėms. Baldeliai + 44 mini virtuvėlės įrankiai. Paspaudus mygtuką ant dujinės viryklės dega švieselės.  Skirta vaikams nuo 3 metų.

  23,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Su šia vaikiška mikrobangų krosnele vaikų žaidimas taps dar įdomesnis ir realistiškesnis. Mikrobangų krosnelė su specialiais, tik jai būdingais garsais bei švieselėmis. Rinkinį sufdaro net 28 dalys. Yra valgymo įrankiai, maisto produktai. Krosnelės išmatavimai: 22 x 11 x 14cm. Naudojami 3xAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Tinka vaikams...

  15,00 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
 • Su šiuo vaikišku kasos aparatu vaikų žaidimas taps dar įdomesnis ir realistiškesnis. Kasos aparatas su specialiais kasos aparatams būdingais garsais. Rinkinyje yra keletas prekių, popieriniai pinigai, monetos, banko kortelė. Pinigus galima susidėti į kasos aparato stalčių. Kasos aparatas atlieka skaičiavimo mašinėlės funkciją, todėl vaikas žaisdamas...

  17,10 € Yra sandėlyje
  Yra sandėlyje
Product successfully added to the product comparison!